Hakkımızda

Hakkımızda

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir.

Bugün bulunduğu konum itibariyle girdapajans Bilişim sorumluluk ve yükümlülüklerinin bilincindedir. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiği tüm projeleri büyük başarılar göstererek sonuçlandırabilmektedir. girdapajans Bilişim’ in amacı bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak, tanıtımlarını en uygun-doğru ve etkili şekilde yapmak, yeni dünyalara açılmalarını sağlamak, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli iletişim ve etkilişim aracı haline gelen İnternet’ te yapılabilecekler konusunda onlara yol göstermek ve yanlarında olmaktır.

girdapajans Bilişim İnternet konusunda çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur. Bu hizmetler Alan-Adı işlemleri, web sayfalarının tasarım, barındırma ve yayınlanması, veritabanı uygulamaları, İnternet tabanlı yazılım geliştirme, elektronik ticaret sistemleri, kartvizit, broşür, afiş vb. matbu evrak işleri başlıkları altında toplanabilir.

Verdiğimiz hizmetlerimizle ilgili daha geniş bilgiyi ilgili konu başlıkları altındaki sayfalarımızdan edinebilirsiniz.
Ayrıca Girdap Ajans alt departmanı Girdap Tasarım olarak Ordu ve Türkiye’nin bir çok ilinde bilişimde önemli adımlar atmıştır. Firmamız Sahibi Sayın Ali DALGIÇ ve Firma Yönetim Müdürü Serkan AYDOĞAN tarafından Professional bir yaklaşımla Ordu da ismini duyurmuştur.

radyohost

Tv Hosting